Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Developerská činnosť

Rýchly rast objemu aktivít viedol k vytvoreniu biznis modelu postaveného na realizácii projektov prostredníctvom špecializovaných dcérskych spoločností, čím došlo k transformácii na skupinu holdingového charakteru. Na základe tohto sme sa rozhodli svoje skúsenosti z realitného a finančného trhu aplikovať aj do vlastnej výstavby rezidenčných projektov. V rámci výstavby rezidenčných objektov zastrešujeme celý proces počnúc projektovou prípravou, cez inžiniersku činnosť, stavebný manažment až po marketing a predaj.

Zrealizované projekty

Rezidencia Gorazdova

Rezidencia Gorazdova pozostáva z 3 bytových jednotiek,s veľkometrážnymi terasami a balkónom a taktiež 6 parkovacími miestami v uzatvorenom dvore.

Byty majú rozlohu od 78m2 - 110m2. Veľkou výhodou týchto exkluzívnych bytov sú parkovacie miesta, ktoré sa nachádzajú v uzatvorenom dvore. Byty disponujú vlastným kotlom, vykurovanie je podlahové. Celá stavba je vybavená rekuperačnými jednotkami, každý byt obsahuje prípravou na klimatizáciou. Ďalšou výhodou sú elektricky ovládané vonkajšie žalúzie. Byty majú k dispozícii videovrátnika. Celý objekt disponuje prvkami modernej architekrúry. Konštrukcia stavby je tehlová so zateplením. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ( poliklinika, LIDL, škola, škôlka, autobusové zastávky,…).

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na svec@nitrianskereality.com alebo telefonicky +421 911 878 728.