PRENÁJOM 3 IZBOVÝ BYT S TERASOU

NOVÝ LUXUSNÝ PRENÁJOM


Na prenájom nový luxusný 3 izbový byt s 2 parkovacími miestami v uzatvorenom dvore s videovrátnikom v Nitre na Chrenovej. Priestranný byt s rozlohou 78m2 sa nachádza na 2.poschodí v novostavbe nadštandardného bytového domu z roku 2019. Výhodou tohto bytového domu je, že pozostáva len z 3 bytových jednotiek.


For rent a new luxury 3 bedroom apartment with 2 parking places in an enclosed yard with a video entry phone in Nitra on Chrenová. Spacious apartment with an area of ​​78 square meters is located on the 2nd floor in a newly built above-standard apartment building from 2019. The advantage of this apartment building is that it consists of only 3 residential units.


            


 


Tento luxusný byt disponuje priestrannou terasou o rozlohe 30 m2, kuchyňou spojenou s obývačkou, chodbou, kúpeľňou, WC a izbou, ktorá sa zariadi podľa potreby nového nájomníka. Súkromie zaručia elektricky ovládané exteriérové žalúzie a čerstvý čistý vzduch zabezpečí rekuperácia. Byt sa prenajíma kompletne zariadený nábytkom v prvotriednej kvalite. Byt je k dispozícii ihneď, stačí si priniesť kufor a môžete byť jeho prvým nájomníkom.


V cene nájmu sú zahrnuté energie, internet + TV.


 


This luxury apartment has a spacious terrace with an area of ​​30 m2, kitchen connected to the living room, hallway, bathroom, toilet and a room that will be furnished according to the needs of the new tenant. Privacy is guaranteed by electrically operated exterior blinds and fresh clean air is ensured by recuperation. The apartment is rented fully furnished with first-class quality furniture. The apartment is available immediately, just bring a suitcase and you can be its first tenant.


The rental price includes energy, internet + TV.                                                 


         


 


Kontakt: 0902 256 848 alebo svecova@nitrianskereality.com