2 izbové Byty Tesárske Mlyňany

EXKLUZÍVNE 2 IZBOVÉ BYTY  - TESÁRSKE MLYŇANY


Prichádza nová možnosť bývania v novostavbe s krásnym výhľadom a jedinečným pokojom. Ponúkame Vám na predaj 6x - 2 izbový byt v Tesárskych Mlyňanoch.Bytový dom, v ktorom sa byty nachádzajú,  je momentálne vo výstavbe. Výmera týchto 2 izbových bytov je od 40m2 - 53 m2. Byty sa predávajú v štádiu holobyt, čo umožňuje novému majiteľovi popustiť uzdu fantázie a zariadiť si byt podľa vlastných predstáv. V byte sa nachádza obývačka s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa s WC. Ku každému bytu bude pridelené parkovacie miesto. Bytový dom je postavený z kvalitného materiálu, krásne priestorové okná, kvalitné moderné elektro inštalácie a priestranný pozemok k tomu.
Tesárske Mlyňany - moderná obec s výbornou lokalitou. V obci sa nachádzajú potraviny, obchody, lekárske zabezpečenie, reštaurácie, 2 minúty od diaľnice R1. Pre krásne chvíle a relax je k dispozícií Arborétum Mlyňany, ktoré je od bytového domu vzdialené cca 10 min. Dokončenie a skolaudovanie bytového domu je naplánované na rok 2021. Byty si môžete rezervovať už teraz. Odporúčam vidieť.


       


 


      


 
Návrhy interiéru bytov (viď ilustrácie v inzercii) nám vytvárala naša interiérová dizajnérka presne podľa pôdorysov, čiže je možné si byt zariadiť presne tak, ako je na ilustráciách.


Bytový dom momentálne vo výstavbeV prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na kozai@nitrianskereality.com alebo telefonicky +421 904 233 085.