Novostavby - MALÝ LAPÁŠ

 


Novostavba Laguna 15N - základné údaje o nehnuteľnosti


POSLEDNÉ 4 RODINNÉ DOMY VOĽNÉ!


Predaj novostavby RD (Laguna 15) v Malom Lapáši v lokalite s prebiehajúcou výstavbou nových domov. Dom má výmeru 108,5 m2, ktorý sa nachádza na 6,39 árovom pozemku. Jedná sa o dom postavený z tehly Protherm s pultovou strechou a väzníkovým krovom. Krytina je pozinkovaný plech, zateplenie - polystyrén (18cm), okná (trojsklo). Tento typ domu je 4 izbový, kde kuchyňa s obývačkou a jedálňou tvorí jeden priestor, sú tu 3 izby, vstupná chodba, 2x kúpeľňa s WC, +WC, šatník, špajza, technická miestnosť, kryté zádverie + terasa (40 m2). Dom je napojený na všetky IS okrem plynu, je tu obecná voda, elektrika, kanalizácia je uložená pod zámkovou dlažbou prístupovej cesty, ale nakoľko v obci ešte nie je sprevádzkovaná kanalizácia, tak dočasne je dom napojený na žumpu 10m3. Kúrenie (podlahové)a ohrev vody zabezpečuje elektrický kotol, je tu príprava na krb - komín Shiedel. Výhodou je fakt, že dom je ponúkaný v stave holodomu, kde vizáž interiéru si určí budúci majiteľ. Ale taktiež je na predaj aj v stave ŠTANDARD (vzorový dom viď.video). V cene je zahrnutý aj podiel v prístupovej ceste s osvetlením na chodníkoch.


 


     


 


 Cena rodinného domu v stave HOLODOM: 180.000 EUR


Cena rodinného domu v stave ŠTANDARD (viď video): 215.000 EUR 


  


Novostavba Laguna 412 - základné údaje o nehnuteľnosti


VŠETKY RODINNÉ DOMY LAGUNA 412 SÚ UŽ PREDANÉ!


Predaj novostavby RD (Laguna 412) v Malom Lapáši v lokalite s prebiehajúcou výstavbou nových domov. Dom s výmerou 106,7 m2 sa nachádza na 5,76 árovom pozemku. Jedná sa o dom postavený z tehly Protherm s väzníkovým krovom, krytina Bramac, zateplenie polystyrén (18 cm), okná SALAMANDER( trojsklo).
Dispozícia RD: zádverie so samostatným WC, obývacia izba s jedálňou, kuchyňa, komora, spálňa so samostatnou kúpeľňou a WC, dve izby, kúpeľňa s WC a technická miestnosť. Z obývacej izby vedie výstup na krytú terasu.
Dom je napojený na všetky IS okrem plynu, je tu obecná voda, elektrika, kanalizácia je uložená pod zámkovou dlažbou prístupovej cesty, ale nakoľko v obci ešte nie je sprevádzkovaná kanalizácia, tak dočasne je dom napojený na žumpu 10m3. Kúrenie (podlahové) a ohrev vody bude zabezpečovať elektrický kotol, je tu predpríprava na krb - komín Shiedel. Výhodou je fakt, že dom je ponúkaný v stave holodomu, kde vizáž interiéru si určí budúci majiteľ. V cene je zahrnutý aj podiel v prístupovej ceste s osvetlením na chodníkoch.


 


 


  Cena rodinného domu v stave HOLODOM: 155.000 EUR


Cena rodinného domu v stave ŠTANDARD (viď video): 175.000 EUR 


 V prípade záujmu o obhliadku neváhajte kontaktovať tel. č. 0902 256 848 alebo mailom na svecova@nitrianskereality.com